cs

Hotel

Ubytování u Bělé pod Bezdězem

Hotel Relax nabízí ubytování blízko hradu Bezděz v obci Vrchbělá. Díky své poloze poskytuje klidné místo k relaxaci, obklopené krásnou přírodou, inline dráhami a možnostmi dalších aktivit pro dospělé i nejmenší hosty. Hotel Relax je ideálním místem pro pořádání teambuildingů díky konferenční místnosti a hotelové restauraci, která zajistí stravování po celý den. V ceně hotelového ubytování je snídaně formou bohatého bufetu.

Hotelové pokoje

Moderně zařízené pokoje poskytují komfortní ubytování ve 24 dvoulůžkových pokojích (12 pokojů s balkónem) a 1 apartmá. Z každého pokoje se naskýtá kouzelný výhled do okolní přírody, který pohladí po duši každého návštěvníka. Pokud přijede rodina s malým dítětem, je možné do vybraných dvoulůžkových pokojů dodat přistýlku jako třetí lůžko.

  • ubytování se snídaní
  • vlastní sociální zařízení u každého pokoje
  • internetové Wi-Fi připojení
  • parkování ZDARMA
  • výhled do okolní přírody


Check-in: 14:00 / Check-out: 10:00

Ceník hotelového ubytování

Domácí zvířata jsou v hotelu povolena za poplatek 200 Kč/den.

REZERVOVAT ONLINE

Lokalita ubytování

Hotel Relax je výborným výchozím bodem pro pořádání výletů, ať pěších, cyklovýletů, nebo jen pro vyjížďku autem za kulturními památkami místního regionu. V bezprostřední blízkosti na hosty hotelu čekají inline dráhy a pro fanoušky adrenalinových sportů Motorland. Co by kamenem dohodil je hrad Bezděz nebo velice oblíbená lokalita Máchovo jezero.

Pobytové balíčky

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..